Люблінська Політехніка (Республіка Польща)

ПРОГРАМИ ПОДВІЙНИХ ДИПЛОМІВ

Люблінська Політехніка (Республіка Польща)

27.11.2013 року делегація у складі ректора, професора Петра Яснія, проректора з науково-педагогічної роботи, доцента Степана Дячука, заступника завідувача кафедри будівельної механіки Олександра Конончука та начальника відділу міжнародних зв'язків Валерія Лазарюка побувала з робочим візитом у Люблінській Політехніці (Республіка Польща).

В рамках даного візиту, ректором ТНТУ професором Петром Яснієм і ректором Люблінської політехніки професором Петром Кацейком підписано угоду про співробітництво щодо реалізації програм академічної мобільності, додаткову угоду про визнання еквівалентними освітніх документів, а також узгоджено графіки навчального процесу.

01m 02m 03m

Спільна підготовча робота кафедри будівельної механіки і факультетів обох університетів, завершилася створенням пакету базових документів щодо започаткування магістерських програм подвійних дипломів. Це дозволить студентам-магістрам нашого університету зі спеціальності «Промислове і цивільне будівництво» паралельно навчатися у Люблінській Політехніці за спорідненою спеціальністю «Будівельні конструкції та інженерія». Перші студенти нашого університету уже з 10.02.2014 року розпочнуть навчання в Люблінській Політехніці за програмою подвійних дипломів і по закінченню отримають два дипломи – ТНТУ і диплом Люблінської Політехніки.

11m 12m 13m

Детальну інформацію про історію розвитку, структуру та матеріально-технічну базу Факультету будівництва та архітектури Люблінської Політехніки можна побачити в наступній презентації.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Українська делегація відвідала наукові лабораторні комплекси польського вишу, ознайомилася з організацією навчального процесу, науковими дослідженнями і лабораторіями на Факультеті будівництва та архітектури.

21m 22m 23m 24m 25m 26m 27m 28m 29m

Реалізація програми мобільності студентів із польським вишем дозволить покращити не тільки якість навчального процесу, а й уміння, які набудуть майбутні фахівці, завдяки використанню сучасного експериментального обладнання і ліцензованого програмного забезпечення при виконанні курсових і магістерських дипломних робіт.

З ректором Люблінської Політехніки і деканом Факультету будівництва та архітектури, обговорено питання розширення програми мобільності на інші спеціальності, зокрема, магістерські спеціальності – дороги і мости, технологія і організація будівництва. Виявлено взаємну зацікавленість у підготовці спільних наукових та освітніх проектів за міжнародними програмами, можливостей співпраці та участі у спільних програмах ЄС.

Перебуваючи з робочим візитом в Польщі, делегація нашого університету відвідала будівництво Люблінського міського стадіону.

21m 22m 03m 01m 25m 03m 27m 02m 03m

Університети Польщі, яка є членом ЄС, використовуючи інструментарій європейських наукових фондів швидко нарощують свою матеріально-технічну базу. Зокрема, Люблінська Політехніка тільки упродовж останніх трьох років отримала грант від Європейського союзу за програмою структурної модернізації економіки на будівництво і оснащення сучасним дослідницьким обладнанням навчально-лабораторного корпусу в сумі приблизно 30 млн. євро. Споруда площею більше 20 тис. кв. метрів, буде відкрита у березні наступного року. Тому подальша співпраця з цим вишом відкриває нові можливості і перспективи перед студентами та науковцями Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя.