Міжнародний конкурс Green talents

Запрошуємо взяти участь у міжнародному конкурсі «Green talents»

Триває прийом заявок на конкурс Green Talents, де цього року говоритимуть про цілі сталого розвитку.
Відібраним кандидатам запропонують оплачуване стажування у Німеччині, можливість відвідати провідні німецькі підприємства, а також представити свої ідеї на престижному науковому форумі Green Talents Science Forum 2019.

Дедлайн: до 22 травня 2019 року.

Податися на конкурс можуть магістранти, аспіранти, докторанти і постдоки, а також молоді фахівці, які пропрацювали за фахом не більше 3-х років (без урахування досвіду роботи під час навчання). Крім того, кандидати повинні володіти англійською мовою на високому рівні (вище середнього). Заявки не прийматимуться від громадян Німеччини або осіб, які постійно проживають в цій країні.

Відібрані конкурсанти отримають:
  • запрошення на Green Talents Science Forum 2019 року (повністю оплачена двотижнева поїздка);
  • можливість відвідати провідні німецькі підприємства, що реалізують принципи сталого розвитку, та дізнатися про їхні дослідження і проекти;
  • індивідуальні зустрічі з німецькими експертами для обговорення перспектив подальших спільних досліджень і співпраці;
  • можливість розширити мережу професійних контактів;
  • повністю оплачене наукове стажування в Німеччині тривалістю до 3-х місяців в організації за вибором (у 2020 році).
Подати заявку можна тут: https://ptoutline.eu/app/greentalents2019
Конкурс проводить Федеральне міністерство освіти і наукових досліджень Німеччини.