12th International Engineering Week

12th International Engineering Week

12th International Engineering Week
З 05 грудня по 09 грудня 2022 року на запрошення механічного факультету Університету прикладних наук м. Шмалькальден, Німеччина (FH Schmalkalden University of Applied Sciences) та за підтримки Міжнародного офісу завідувач кафедри будівельної механіки, доктор технічних наук, доцент Володимир Ясній взяв участь у 12 Міжнародному Тижні Інженерії - 12th International Engineering Week, який проходив у змішаному форматі.
Д.т.н., доц. Володимир Ясній провів онлайн-лекції для студентів машинобудівного факультету про стан і перспективи використання сплавів з ефектом пам’яті форми у різних інженерних галузях.
Учасниками щорічного заходу були 12 професорів та науковців з провідних закладів вищої освіти Німеччини, Фінляндії, Болгарії, України, Китаю, Бразилії, які прочитали лекції англійською мовою за різними напрямками наукових досліджень в галузі інженерії студентам міжнародних інженерних спеціальностей Університету прикладних наук м. Шмалькальден (Німеччина) та партнерського університету Китаю.

Тиждень Інженерії завершився екзаменом (2,5 кредити EСTS), який успішно склали 95% студентів-учасників наукового зібрання.
12th International Engineering Week
12th International Engineering Week

2023 © Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя © Кафедра будівельної механіки © Микола