Cтажування в Інституті Паскаля

Cтажування в Інституті Паскаля

Завідувач кафедри будівельної механіки, д.т.н., доц. Володимир ЯСНІЙ пройшов стажування в Інституті Паскаля

Завідувач кафедри будівельної механіки, д.т.н., доц. Володимир ЯСНІЙ пройшов стажування в Інституті Паскаля, Університет Клермон-Овернь у м. Клермон-Ферран (Франція) з 4 жовтня по 3 грудня 2023 року. Стажування проходило у сфері науки та технологій, в рамках участі у програмі мобільності для українських науковців у сфері інженерії “Nadiya”, за сприяння Посольства Франції в Україні та партнерстві з CDEFI (Conférence des Directeurs des Ecoles Françaises d’Ingénieurs). Стажування було спрямоване на розробку рішень для застосування інноваційних матеріалів в машинобудуванні та суміжних галузях промисловості.

Окрім наукового напряму, Володимир ЯСНІЙ також брав участь у освітньому процесі, був у складі комісій із захисту проходження практики студентами бакалаврами інженерної школи Sigma.

Під час стажування відбулася зустріч із директорокою INP Клермон-Овернь Sophie COMMEREUC. В рамках зустрічі обговорено питання співпраці, як в науковому так і освітньому напрямках. Тому дане стажування також сприяє розвитку сталого співробітництва між Тернопільським національним технічним університетом (ТНТУ, Україна) та INP Клермон-Овернь, SIGMA Clermont та Інститутом Паскаля Клермон-Ферран (Франція).


2024 © Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя © Кафедра будівельної механіки © Микола