Новини

24-26 червня 2019 року студенти спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» успішно склали іспит з фаху. Вітаємо наших бакалаврів! Успіхів вам у всіх починаннях, наукових та творчих здобутків та до зустрічі у магістратурі!

Бакалаври- 2019
Бакалаври- 2019
Бакалаври- 2019
Бакалаври- 2019
Бакалаври- 2019

 

 

У вересні 2015 року в рамках 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН відбувся Саміт ООН, на якому було визначено ключові напрямки розвитку країн. У підсумку було затверджено 17 Цілей Сталого Розвитку.http://www.un.org.ua/…/tsili-rozvytk…/tsili-staloho-rozvytku

16 травня 2019 року за ініціативи ООН міжнародна молодіжна організація AIESEC спільно із Тернопільською ОДА організували проведення у Тернопільській області  World's Largest Lesson|Найбільшого уроку в світі – проекту, який охоплює понад 150 країн світу

 

Кафедра будівельної механіки підтримала ініціативу та долучилась до проведення уроку, метою якого є - розповісти дітям Тернопільщини про Цілі Сталого Розвитку, методи їх досягнення, а також про те, що зміни можна здійснювати й на локальному рівні, впливаючи на своє місто, область та Україну загалом. Викладач кафедри Мещерякова О. стала одним із 106 амбасадорів, які провели інтерактивне заняття з учнями шкіл Тернопільської області. Інновації та інфраструктура, сталий розвиток міст та відповідальне споживання – учні обговорили актуальні теми та висловили цікаві пропозиції задля досягнення цілей сталого розвитку.

 

http://worldslargestlesson.globalgoals.org/
#wll_te #worldslargestlesson

ini1

 

Завершився тиждень святкових заходів до святкування 59-ї річниці Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя. Науково-практичні конференції, спортивні та інтелектуальні змагання, конкурси, лекції, концерти, флешмоби – цими та іншими цікавими подіями був насичений минулий тиждень.

Викладачі та інженер кафедри будівельної механіки у складі команди Факультет інженерії машин, споруд та технологій ТНТУ (Ясній В.П., Коваль І.В., Швед Я.Л, Грицеляк Р.В., Мещерякова О.М. та Клендій В.М.), представили свої творчі пропозиції на конкурсі креативних ідей.Слоган, легенда, оригінальні та неординарні варіанти сувенірної продукції для університету викликали жваве зацікавлення і симпатії глядачів та журі конкурсу. 
А на брейн-ринзі, в завзятій інтелектуальній боротьбі, команда ФМТ зайняла почесне ІІ місце.

konkurs1

 

Кафедра вітає своїх випускників з успішним захистом дипломних робіт і бажає подальших творчих успіхів та великих професійних досягнень!

master1

 

З нагоди 10-річчя кафедри будівельної механіки запрошуємо на зустріч випускників 2012-2018 рр. спеціальностей "Промислове та цивільне будівництво" і "Будівництво та цивільна інженерія", яка відбудеться в суботу, 6 жовтня 2018 р. о 15 год. в аудиторії 2-79 ( вул. Руська, 56).

З більш детальною інформацією можна ознайомитися за наступним посиланням.


 

 

15 - 17 травня 2017 року на базі Одеської державної академії будівництва та архітектури відбувся другий тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Опір матеріалів».

В інтелектуальних змаганнях взяли участь 46 студентів з вищих навчальних закладів України. Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя на олімпіаді представляв студент факультету інженерії машин, споруд та технологій Микола Колісник.

За результатами змагань студент 3-го курсу кафедри будівельної механіки Микола Колісник отримав диплом третього ступеня.

pic1vb

Безпосереднє кураторство під час підготовки студента до олімпіади здійснювали: д.ф., доцент Ясній Володимир Петрович, к.т.н., доцент Хомик Надія Ігорівна та к.т.н, асистент Довбуш Тарас Анатолійович.

Вітаємо студента університету з високою оцінкою його роботи та бажаємо подальших успіхів у навчанні та науковій діяльності!


 

 

Доктор філософії, доцент кафедри будівельної механіки Ясній В.П. у період з 12.03.2018 р. по 16.03.2018 р. відвідав Опольську Політехніку в рамках академічної програми мобільність Erasmus+. Під час  перебування в навчальному закладі були прочитані лекції для студентів механічного факультету.

pic1vp

На семінарі кафедри механіки та будови машин, який був організований проректором з наукової роботи, завідувачем кафедри, професором Тадеушом Лагодою, Ясній В.П. доповів про основні напрями наукових досліджень кафедри будівельної механіки Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя. Також були представлені результати з оцінювання міцності теплостійких сталей і прогнозування довговічності високотемпературних елементів конструкцій енергетичного призначення. Під час обговорення доповіді висловлена взаємна зацікавленість у розвитку наукової співпраці в галузі механіки деформівного твердого тіла.

pic2vp

Під час візиту Ясній В.П. ознайомився з науковими дослідженнями кафедри механіки та будови машин і науково-дослідним лабораторіями. На запрошення доктора габілітованого, інженера, професора Адама Нісльоного відвідав науково-технологічний парк, де отримав інформацію щодо діяльності парку і основних проектів які реалізуються. Також була можливість ознайомитися із науково-дослідними лабораторіями парку. Значний обсяг наукових досліджень парку присвячений обґрунтуванню тримкої здатності і ресурсу елементів конструкцій різноманітного призначення.

pic3vp

Під час візиту також відбулась зустріч з працівниками відділу міжнародних відносин, де було обговорено основні напрями подальшої співпраці з реалізації програми подвійних дипломів.


 

З 5 по 9 березня 2018 року доцент кафедри будівельної механіки к.т.н., доц. Крамар Г.М. за програмою ERASMUS+  перебувала з візитом в Опольському політехнічному університеті (м.Ополє, Польща) на факультеті механіки, кафедрі механіки і проектування машин.

На науковому семінарі кафедри була прочитана лекція на тему: «Інструментальні матеріали на основі TiC: отримання, мікроструктура, властивості, застосування». Відбулось цікаве обговорення проблем міцності матеріалів, в т.ч. виготовлених методом порошкової металургії, з проректором з наукової роботи і розвитку Опольської політехніки, завідувачем кафедри механіки і проектування машин, доктором габілітуваним Тадеушем Лагодою, професорсько-викладацьким складом кафедри, а також з аспірантами і студентами.

Крамар Г.М. ознайомилась з оснащенням навчальних і наукових лабораторій кафедр механіки і проектування машин та матеріалознавства. Було обговорено можливості подальшої співпраці у навчальній та науковій областях.

В ході читання лекцій Галина Михайлівна отримала міжнародний досвід викладання спеціальних дисциплін, ознайомилась з досвідом їх викладання у польському університеті.

Спілкування із співробітниками міжнародного відділу – керівником Оксаною Горобець та координаторами програми ERASMUS+ від університету Ельжбетою Цєшак та від факультету Малгожатою Взорек сприяло кращому розумінню проблем обміну студентами та викладачами обох університетів, в т.ч. за програмами подвійних дипломів.

01m 02m 03m 04m 05m 06m 07m 08m