Зустріч з випускниками кафедри

З нагоди 10-річчя кафедри будівельної механіки запрошуємо на зустріч випускників 2012-2018 рр. спеціальностей "Промислове та цивільне будівництво" і "Будівництво та цивільна інженерія", яка відбудеться в суботу, 6 жовтня 2018 р. о 15 год. в аудиторії 2-79 ( вул. Руська, 56).

З більш детальною інформацією можна ознайомитися за наступним посиланням.

Наукові здобутки студентів ТНТУ на Всеукраїнській олімпіаді

15 - 17 травня 2017 року на базі Одеської державної академії будівництва та архітектури відбувся другий тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Опір матеріалів».

В інтелектуальних змаганнях взяли участь 46 студентів з вищих навчальних закладів України. Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя на олімпіаді представляв студент факультету інженерії машин, споруд та технологій Микола Колісник.

За результатами змагань студент 3-го курсу кафедри будівельної механіки Микола Колісник отримав диплом третього ступеня.

pic1vb

Безпосереднє кураторство під час підготовки студента до олімпіади здійснювали: д.ф., доцент Ясній Володимир Петрович, к.т.н., доцент Хомик Надія Ігорівна та к.т.н, асистент Довбуш Тарас Анатолійович.

Вітаємо студента університету з високою оцінкою його роботи та бажаємо подальших успіхів у навчанні та науковій діяльності!

Візит Яснія В.П. в Опольську політехніку

Доктор філософії, доцент кафедри будівельної механіки Ясній В.П. у період з 12.03.2018 р. по 16.03.2018 р. відвідав Опольську Політехніку в рамках академічної програми мобільність Erasmus+. Під час  перебування в навчальному закладі були прочитані лекції для студентів механічного факультету.

pic1vp

На семінарі кафедри механіки та будови машин, який був організований проректором з наукової роботи, завідувачем кафедри, професором Тадеушом Лагодою, Ясній В.П. доповів про основні напрями наукових досліджень кафедри будівельної механіки Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя. Також були представлені результати з оцінювання міцності теплостійких сталей і прогнозування довговічності високотемпературних елементів конструкцій енергетичного призначення. Під час обговорення доповіді висловлена взаємна зацікавленість у розвитку наукової співпраці в галузі механіки деформівного твердого тіла.

pic2vp

Під час візиту Ясній В.П. ознайомився з науковими дослідженнями кафедри механіки та будови машин і науково-дослідним лабораторіями. На запрошення доктора габілітованого, інженера, професора Адама Нісльоного відвідав науково-технологічний парк, де отримав інформацію щодо діяльності парку і основних проектів які реалізуються. Також була можливість ознайомитися із науково-дослідними лабораторіями парку. Значний обсяг наукових досліджень парку присвячений обґрунтуванню тримкої здатності і ресурсу елементів конструкцій різноманітного призначення.

pic3vp

Під час візиту також відбулась зустріч з працівниками відділу міжнародних відносин, де було обговорено основні напрями подальшої співпраці з реалізації програми подвійних дипломів.

Візит Крамар Г.М. в Опольську політехніку

З 5 по 9 березня 2018 року доцент кафедри будівельної механіки к.т.н., доц. Крамар Г.М. за програмою ERASMUS+  перебувала з візитом в Опольському політехнічному університеті (м.Ополє, Польща) на факультеті механіки, кафедрі механіки і проектування машин.

На науковому семінарі кафедри була прочитана лекція на тему: «Інструментальні матеріали на основі TiC: отримання, мікроструктура, властивості, застосування». Відбулось цікаве обговорення проблем міцності матеріалів, в т.ч. виготовлених методом порошкової металургії, з проректором з наукової роботи і розвитку Опольської політехніки, завідувачем кафедри механіки і проектування машин, доктором габілітуваним Тадеушем Лагодою, професорсько-викладацьким складом кафедри, а також з аспірантами і студентами.

Крамар Г.М. ознайомилась з оснащенням навчальних і наукових лабораторій кафедр механіки і проектування машин та матеріалознавства. Було обговорено можливості подальшої співпраці у навчальній та науковій областях.

В ході читання лекцій Галина Михайлівна отримала міжнародний досвід викладання спеціальних дисциплін, ознайомилась з досвідом їх викладання у польському університеті.

Спілкування із співробітниками міжнародного відділу – керівником Оксаною Горобець та координаторами програми ERASMUS+ від університету Ельжбетою Цєшак та від факультету Малгожатою Взорек сприяло кращому розумінню проблем обміну студентами та викладачами обох університетів, в т.ч. за програмами подвійних дипломів.

01m 02m 03m 04m 05m 06m 07m 08m