Розклад екзаменів для студентів 1-4 курсів заочної форми навчання

МБз-11

26 листопада

Будівельне матеріалознавство (викладач: Крамар Г.М.)

Екзамен: 13:00 
Аудиторія: K2-39

Консультація: 25 листопада 17:40 аудиторія ATutor

 

28 листопада

Інженерна геодезія (викладач: Данильченко С.М.)

Екзамен: 11:10 
Аудиторія: K2-39

Консультація: 27 листопада 17:40 аудиторія ATutor


30 листопада

Інформатика (викладач: Хоміцький Б.В.)

Екзамен: 13:00 
Аудиторія: К2-69

Консультація: 29 листопада 17:40 аудиторія ATutor

 

 

МБз-21

29 листопада

Філософія (викладач: Довгань А.О.)

Екзамен: 14:40 
Аудиторія: К2-69

Консультація: 28 листопада 17:40 аудиторія ATutor

1 грудня

Іноземна мова професійного спрямування (викладач: Щур Н.М.)

Екзамен: 09:30 
Аудиторія: К1-306

Консультація: 30 листопада 17:40 аудиторія ATutor

4 грудня

Інженерна та комп’ютерна графіка (викладач: Пік А.І.)

Екзамен: 13:00 
Аудиторія: К1-802

Консультація: 03 грудня 17:40 аудиторія ATutor

  

 

МБз-31

3 грудня

Опір матеріалів (викладач: Ясній В.П.)

Екзамен: 13:00 
Аудиторія: К2-39

Консультація: 02 грудня 17:40 аудиторія ATutor

5 грудня

Безпека життєдіяльності, основи охорони праці (викладач: Гурик О.Я.)

Екзамен: 14:40 
Аудиторія: К4-301

Консультація: 04 грудня 17:40 аудиторія ATutor

7 грудня

Українська мова за професійним спрямуванням (викладач: Савчин Т.О.)

Екзамен: 11:10 
Аудиторія: К2-64

Консультація: 06 грудня 17:40 аудиторія ATutor

 

11 грудня

Архітектура будівель і споруд (викладач: Мещерякова О.М.)

Екзамен: 11:10 
Аудиторія: К2-39

Консультація: 10 грудня 17:40 аудиторія ATutor

 

 

МБзс-31

3 грудня

Опір матеріалів (викладач: Ясній В.П.)

Екзамен: 13:00 
Аудиторія: К2-39

Консультація: 02 грудня 17:40 аудиторія ATutor

5 грудня

Безпека життєдіяльності, основи охорони праці (викладач: Гурик О.Я.)

Екзамен: 14:40 
Аудиторія: К4-301

Консультація: 04 грудня 17:40 аудиторія ATutor

7 грудня

Українська мова за професійним спрямуванням (викладач: Савчин Т.О.)

Екзамен: 11:10 
Аудиторія: К2-64

Консультація: 06 грудня 17:40 аудиторія ATutor

 

11 грудня

Архітектура будівель і споруд (викладач: Мещерякова О.М.)

Екзамен: 11:10 
Аудиторія: К2-39

Консультація: 10 грудня 17:40 аудиторія ATutor

 

 

МБз-41

27 листопада

Водопостачання і водовідведення (викладач: Каспрук В.Б.)

Екзамен: 19:10 
Аудиторія: К2-39

Консультація: 26 листопада 17:40 аудиторія ATutor

28 листопада

Основи автоматизації проектування в будівництві (викладач: Пік А.І.)

Екзамен: 11:10
Аудиторія: К1-802

Консультація: 27 листопада 17:40 аудиторія ATutor

1 грудня

Технологія будівельного виробництва (викладач: Гудь М.І.)

Екзамен: 11:10
Аудиторія: К2-39

Консультація: 30 листопада 17:40 аудиторія ATutor

 

 

4 грудня

Металеві конструкції (викладач: Грицеляк Р.В.)

Екзамен: 13:00
Аудиторія: К2-39

Консультація: 3 грудня 17:40 аудиторія ATutor

МБзc-42

27 листопада

Водопостачання і водовідведення (викладач: Каспрук В.Б.)

Екзамен: 19:10 
Аудиторія: К2-39

Консультація: 26 листопада 17:40 аудиторія ATutor

28 листопада

Основи автоматизації проектування в будівництві (викладач: Пік А.І.)

Екзамен: 11:10
Аудиторія: К1-802

Консультація: 27 листопада 17:40 аудиторія ATutor

1 грудня

Технологія будівельного виробництва (викладач: Гудь М.І.)

Екзамен: 11:10
Аудиторія: К2-39

Консультація: 30 листопада 17:40 аудиторія ATutor

 

 

4 грудня

Металеві конструкції (викладач: Грицеляк Р.В.)

Екзамен: 13:00
Аудиторія: К2-39

Консультація: 3 грудня 17:40 аудиторія ATutor