Розклад екзаменів для студентів 1-5 курсів денної форми навчання

Оновлено 02.12.2019

МБ-11

11 грудня

Інформатика (викладач: Гащин Н.Б.)

Екзамен: 09:00 
Аудиторія: К2-64

Консультація: 10 грудня 15:00 аудиторія К2-64

 

16 грудня

Будівельне матеріалознавство (викладач:  Крамар Г.М.)

Екзамен: 09:00 
Аудиторія: К2-22

Консультація: 15 грудня 15:00 аудиторія К2-22

 

22 грудня

Інженерна геодезія (викладач: Данильченко С.М.)

Екзамен: 09:00 
Аудиторія: К2-70

Консультація: 21 грудня 15:00 аудиторія К2-70

МБ-21

10 грудня

Інженерна та комп’ютерна графіка (викладач: Пік А.І.)

Екзамен: 11:10 
Аудиторія: К1-802

Консультація: 09 грудня 15:00 аудиторія К1-802

 

16 грудня

Філософія (викладач: Довгань А.О.)

Екзамен: 09:00 
Аудиторія: К1-303

Консультація: 15 грудня 15:00 аудиторія К1-303

 

20 грудня

Іноземна мова  (викладач: Плавуцька І.Р., Паласюк М.І.)

Екзамен: 09:00 
Аудиторія: К1-306,К1-310

Консультація: 19 грудня 15:00 аудиторія К1-306

МБ-31

09 грудня

Українська мова (за професійним спрямуванням) (викладач: Савчин Т.О.)

Екзамен: 09:00 
Аудиторія: К2-68

Консультація: 08 грудня 15:00 аудиторія К2-68

 

13 грудня

Безпека життєдіяльності, основи охорони праці (викладач: Окіпний І.Б.)

Екзамен: 09:00 
Аудиторія: К8-23

Консультація: 12 грудня 15:00 аудиторія К8-23

 

16 грудня

Архітектура будівель і споруд (викладач: Мещерякова О.М.)

Екзамен: 09:00 
Аудиторія: К2-70

Консультація: 15 грудня 15:00 аудиторія К2-70

 

21 грудня

Опір матеріалів (викладач: Ясній В.П.)

Екзамен: 09:00 
Аудиторія: К2-35

Консультація: 20 грудня 15:00 аудиторія К2-35

МБс-31

10 грудня

Українська мова (за професійним спрямуванням) (викладач: Савчин Т.О.)

Екзамен: 09:00
Аудиторія: К2-71

Консультація: 09 грудня 15:00 аудиторія К2-71

 

13 грудня

Архітектура будівель і споруд (викладач: Мещерякова О.М.)

Екзамен: 09:00
Аудиторія: К2-35

Консультація: 12 грудня 15:00 аудиторія К2-35

 

17 грудня

Опір матеріалів (викладач: Ясній В.П.)

Екзамен: 09:00
Аудиторія: К2-70

Консультація: 16 грудня 15:00 аудиторія К2-70

 

21 грудня

Безпека життєдіяльності, основи охорони праці (викладач: Окіпний І.Б.)

Екзамен: 09:00
Аудиторія: К8-22

Консультація: 20 грудня 15:00 аудиторія К8-22

МБ-41

09 грудня

Технологія будівельного виробництва (викладач: Ковальчук Я.О.)

Екзамен: 09:00
Аудиторія: К2-35

Консультація: 08 грудня 15:00 аудиторія К2-35

 

13 грудня

Водопостачання і водовідведення (викладач: Каспрук В.Б.)

Екзамен: 09:00
Аудиторія: К1-003

Консультація: 12 грудня 15:00 аудиторія К1-003

 

17 грудня

Основи автоматизації проектування в будівництві (викладач: Скиба О.П.)

Екзамен: 09:00
Аудиторія: К1-802

Консультація: 16 грудня 15:00 аудиторія К1-802

 

21 грудня

Металеві конструкції (викладач: Грицеляк Р.В.)

Екзамен: 09:00
Аудиторія: К2-70

Консультація: 20 грудня 15:00 аудиторія К2-70

МБс-42

10 грудня

Технологія будівельного виробництва (викладач: Ковальчук Я.О.)

Екзамен: 09:00
Аудиторія: К2-35

Консультація: 09 грудня 15:00 аудиторія К2-35

 

14 грудня

Водопостачання і водовідведення (викладач: Каспрук В.Б.)

Екзамен: 09:00
Аудиторія: К1-003

Консультація: 13 грудня 15:00 аудиторія К1-003

 

18 грудня

Основи автоматизації проектування в будівництві (викладач: Скиба О.П.)

Екзамен: 09:00
Аудиторія: К1-802

Консультація: 17 грудня 15:00 аудиторія К1-802

 

22 грудня

Металеві конструкції (викладач: Грицеляк Р.В.)

Екзамен: 09:00
Аудиторія: К2-35

Консультація: 21 грудня 15:00 аудиторія К2-35

МБм-51

10 грудня

Проектування конструкцій з дерева і пластмас (викладач:Чорномаз Н.Ю.)

Екзамен: 09:00
Аудиторія: К2-70

Консультація: 09 грудня 15:00 аудиторія К2-70

 

14 грудня

Сучасні комп'ютерні технології в будівництві (викладач: Пиндус Ю.І.)

Екзамен: 13:00
Аудиторія: К2-39

Консультація: 13 грудня 15:00 аудиторія К2-39

 

18 грудня

Проектування основ і фундаментів (викладач:Підгурський М.І.)

Екзамен: 09:00
Аудиторія: К2-70

Консультація: 17 грудня 15:00 аудиторія К2-70

 

22 грудня

Металеві конструкції (викладач: Підгурський М.І.)

Екзамен: 09:00
Аудиторія: К3-14

Консультація: 21 грудня 15:00 аудиторія К3-14

МБнм-51

10 грудня

Проектування конструкцій з дерева і пластмас (викладач: Чорномаз Н.Ю.)

Екзамен: 09:00
Аудиторія: К2-70

Консультація: 09 грудня 15:00 аудиторія К2-70

 

14 грудня

Сучасні комп'ютерні технології в будівництві (викладач: Пиндус Ю.І.)

Екзамен: 15:00
Аудиторія: К2-39

Консультація: 13 грудня 15:00 аудиторія К2-39

 

18 грудня

Проектування основ і фундаментів (викладач:Підгурський М.І.)

Екзамен: 09:00
Аудиторія: К2-70

Консультація: 17 грудня 15:00 аудиторія К2-70

 

22 грудня

Металеві конструкції (викладач: Підгурський М.І.)

Екзамен: 09:00
Аудиторія: К3-14

Консультація: 21 грудня 15:00 аудиторія К3-14