конкурс 3d_4bx 2023

Архітектурно-інженерний конкурс

Цей конкурс, організований канадською архітектурною компанією WZMH Architects та їхньою дослідницькою лабораторією Sparkbird, має на меті дослідити та виявити останні досягнення технології 3D-друку в сфері будівництва, яка б могла вирішити потреби України після перемоги.

✅Реєстрація - до 13 листопада 2023 року включно. Учасники мають право брати участь у Конкурсі у складі команди від 2 до 8 осіб включно, при цьому кожен член команди повинен бути зареєстрований як Учасник через реєстраційну форму та внести свої дані.
➡Бриф завдання: https://bit.ly/konkurs-brif

✅Кінцевий термін подання проєктів - 30 листопада 2023 року включно.
✅Оголошення переможців- 14 грудня 2023 року

✅Завдання – створити ідеальний дизайн-проєкт будинку площею 80 квадратних метрів, який можна ефективно надрукувати на 3D. 3D-принтер повинен бути розроблений таким чином, щоб він міг поміститися в стандартному 6-метровому морському контейнері та відправитися в будь-яку точку світу, щоб надрукувати ці будинки.
Цей конкурс служить платформою для студентів, щоб не тільки продемонструвати свою майстерність у 3D-технологіях та архітектурних інноваціях, але й задовольнити гостру потребу в портативних та універсальних рішеннях для житла.

Фінансова винагорода CAD 5000$! ?

Не пропустіть свій шанс приєднатися до нашого конкурсу та зробити вагомий внесок у відновлення України. ??

Більше на сайті конкурсу: http://rebuilduahackathon.com./

2023 © Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя © Кафедра будівельної механіки © Микола