Вітаємо студентів групи МБнм-61 з успішним захистом

27 травня на кафедрі будівельної механіки Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя відбулось засідання Екзаменаційної комісії №15 з захисту кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія.

Всі випускники, які представили свої дослідження на розгляд екзаменаційної комісії, показали високий рівень теоретичної підготовки та практичного розгляду досліджуваної тематики. Тематика кваліфікаційних робіт є актуальною та відповідає сучасним потребам будівельної галузі. Магістри підготували ґрунтовні презентації та доповіді.
Голова Державної екзаменаційної комісії д.т.н., професор кафедри міського будівництва і господарства національного університету водного господарства та природокористування Святослав Гомон високо оцінив результати наукових досліджень магістрів та роботу їх наукових керівників. На запрошення завідувача кафедри, д.тн., доц. Володимира Яснія на захистах був присутній заступник директора департаменту містобудування та архітектури Харківської обласної державної адміністрації та завідувач кафедри АБіС ХНУМГ, к.т.н., член спілки архітекторів України, дійсний член академії будівництва України, лауреат Державної премії України Юрій Васильович Фурсов.

Вітаємо студентів групи МБнм-61 з успішним захистом кваліфікаційних робіт та присвоєнням кваліфікації «Магістр» та бажаємо їм нових звершень і досягнень!