Глобальні цілі сталого розвитку AIESEC

Глобальні цілі сталого розвитку

У вересні 2015 року в рамках 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН відбувся Саміт ООН??, на якому було визначено ключові напрямки розвитку країн. У підсумку було затверджено 17 Цілей Сталого Розвитку.

16 травня 2019 року за ініціативи ООН міжнародна молодіжна організація AIESEC спільно із Тернопільською ОДА організували проведення у Тернопільській області  World's Largest Lesson|Найбільшого уроку в світі – проекту, який охоплює понад 150 країн світу.

Кафедра будівельної механіки підтримала ініціативу та долучилась до проведення уроку, метою якого є - розповісти дітям Тернопільщини про Цілі Сталого Розвитку, методи їх досягнення, а також про те, що зміни можна здійснювати й на локальному рівні, впливаючи на своє місто, область та Україну загалом.
Викладач кафедри Мещерякова О. М. стала одним із 106 амбасадорів, які провели інтерактивне заняття з учнями шкіл Тернопільської області. Інновації та інфраструктура, сталий розвиток міст та відповідальне споживання – учні обговорили актуальні теми та висловили цікаві пропозиції задля досягнення цілей сталого розвитку.

Image
Image

2020 © Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя © Кафедра будівельної механіки © Микола