ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition

Національний Еразмус+ офіс в Україні (Проєкт ЄС) спільно з Erasmus Student Network Kyiv запрошують Вас приєднатись 19 квітня 2021 р. до «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – WEST» щодо можливостей навчання, викладання, практики та стажування в провідних європейських університетах в межах Програми Європейського Союзу Еразмус+. Захід відбудеться за підтримки Представництва ЄС в Україні у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, Інформаційним центром Еразмус+ молодь та Європейський корпус солідарності, закладами вищої освіти та випускниками Програми Еразмус Мундус.

Під час заходу Ви дізнаєтесь:

• Про Програму ЄС Еразмус+
  • Про безкоштовні індивідуальні можливості мобільності саме для Вас
  • Поради та рекомендації щодо успішної участі в конкурсах
  • Історії успіху українців-учасників мобільності

Що? «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – WEST»

Де? Он-лайн на плафтормі Zoom (500 учасників). Всі матеріали заходу та відеозапис будуть розміщені на сайті НЕО в розділі Новини після проведення заходу.

Коли? 19 квітня 2021 р., 15:00 – 18:00

Реєстрація обов’язковаФорма для участі відкрита до 17.04 (12:00). Підтвердження щодо участі будуть надіслані учасникам на е-пошту, вказану під час реєстрації до 18.04 (18:00).

Цільова аудиторія: молодь віком від 13 до 30 років, без вікових обмежень: молодіжні працівники, студенти (молодші бакалаври, бакалаври, магістри, аспіранти), працівники закладів вищої освіти Волинської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Чернівецької, Закарпатської та Хмельницької областей.

Звертаємо увагу
 - кожен захід складається з двох частин:
1. Презентації спікерів
2. Cпілкування в breakout rooms у Zoom з партнерами з відділів міжнародної співпраці провідних українських університетів та студентами-учасниками проєктів мобільності Еразмус+.

Спікери:

• Представництво Європейського Союзу в Україні (10 хв.) (tbc)
  • Андрій ВІТРЕНКО, Заступник Міністра освіти та науки України (10 хв.) (tbc)
  • Марина ПОПАТЕНКО, Заступник Міністра молоді та спорту України (10 хв.) (tbc)
  • Світлана ШИТІКОВА, координатор Національного Еразмус+ офісу в Україні (15 хв.)
  • Владислав ТАЯНОВСЬКИЙ, менеджер освітніх проєктів Erasmus Student Network Kyiv (10 хв.)
  • Наталія ШЕВЧУК, Національний координатор, Євродеск Україна (20 хв.)
  • Катерина ЖДАНОВА, менеджер Національного Еразмус+ офісу в Україні (проєкт ЄС) (20 хв.)
  • Анна КОВБАСЮК, координатор Info Centre for Erasmus+ Youth and European Solidarity Corps в Україні (20 хв.)
  • Випускник Спільної магістерської програми Еразмус Мундус (10 хв.)
  • Партнери з відділів міжнародної співпраці українських університетів (30 хв.) (Львівський національний університет імені Івана Франка, Національний університет «Львівська політехніка», Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Український Католицький Університет, Ужгородський національний університет, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, Західноукраїнський національний університет, Національний університет «Острозька академія», Волинський національний університет імені Лесі Українки, Хмельницький національний університет (tbc)
  • Студенти-учасники програм обмінів Еразмус+ (30 хв.)

Мова: українська.

Контактна особа: Владислав Таяновський, менеджер ESN Kyiv,

До зустрічі в он-лайн просторі!