Колектив кафедри вітає Яснія Володимира Петровича

Ясній Володимир Петрович

Вітаємо нашого завідувача кафедри, доктора філософії Яснія Володимира Петровича із вагомим науковим звершенням - захистом докторської дисертації!
Захист відбувся 24 березня 2021 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.35.226.02 Фізико-механічного інституту ім. Г. В. Карпенка НАН України зі спеціальності 01.02.04 – механіка деформівного твердого тіла

Цей успіх є результатом плідної багаторічної наполегливої праці, старання та самовіддачі, свідченням сили волі і наукового потенціалу і справжнім доказом високої кваліфікації.
Бажаємо енергії та блискучих ідей для подальшого саморозвитку і самореалізації, гарного настрою, великого щастя в житті, нових амбітних планів, успішного втілення всіх задумів та подальших успіхів у майбутніх наукових та освітянських пошуках!

З повагою - колектив кафедри.