Наукові здобутки студента ТНТУ на Всеукраїнській олімпіаді

15 - 17 травня 2018 року на базі Одеської державної академії будівництва та архітектури відбувся другий тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Опір матеріалів».

В інтелектуальних змаганнях взяли участь 46 студентів з вищих навчальних закладів України. Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя на олімпіаді представляв студент факультету інженерії машин, споруд та технологій Микола Колісник.

За результатами змагань студент 3-го курсу кафедри будівельної механіки  Микола Колісник отримав диплом третього ступеня.

Безпосереднє кураторство під час підготовки студента до олімпіади здійснювали: д.ф., доцент Ясній Володимир Петрович, к.т.н., доцент Хомик Надія Ігорівна та к.т.н, асистент Довбуш Тарас Анатолійович.

Вітаємо студента університету з високою оцінкою його роботи та бажаємо подальших успіхів у навчанні та науковій діяльності!