Працівники ТНТУ провели тренінг в рамках проєкту BIMTech

Працівники ТНТУ провели тренінг в рамках проєкту BIMTech

30 квітня 2024 року черговим етапом реалізації  проєкту, BIMTech «Досвід ЄС у цифровій трансформації за допомогою BIM: уроки для України», за програмою Еразмус+, стало проведення тренінгу у Відокремленому структурному підрозділі "Бучацького фахового коледжу Закладу вищої освіти "Подільський державний університет". Студенти спеціальності  «Будівництво та цивільна інженерія» Бучацького фахового коледжу мали змогу ознайомитися із основними поняттями ВІМ та отримали актуальну інформацію, щодо його стану в Україні та кращі європейські практики застосування ВІМ у реальних проєктах.

 

Працівники ТНТУ провели тренінг в рамках проєкту BIMTech

Даний тренінг був проведений координатором проєкту Володимиром ЯСНІЄМ та учасником д.е.н, проф. кафедри управління інноваційною діяльністю та сферою послуг Лілією МЕЛЬНИК.

До тренінгу окрім студентів також долучилися і працівники коледжу, зокрема завідувачка економіко-технічним відділенням Ольга ХОМУТ та голова циклової комісії будівництва, цивільної інженерії та землеустрою Стефанія САНДЕЦЬКА

Загалом, у тренінгу " Основи BIM. Необхідні компетенції для фахівців на прикладі кейсів ЄС" взяло участь близько 40 учасників. Слухачі, отримали відповідні матеріали та інформацію для подальшого ознайомлення та поширення результатів міжнародного проєкту BIMTech.

Дякуємо програмі Еразмус+, за можливість поширення досвіду ЄС для студентів Бучацького фахового коледжу та реалізацію проєкту в цілому!

Працівники ТНТУ провели тренінг в рамках проєкту BIMTech

2024 © Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя © Кафедра будівельної механіки