Студенти ТНТУ відвідали будівництво

Екскурсія для студентів ТНТУ

21 жовтня 2021 року на запрошення будівельної компанії "Агрікон" студенти кафедри будівельної механіки І, ІІ, та ІV курсів під керівництвом викладачів - зав.кафедри, доц. Яснія В.П. та доц. Коваля І.В. мали змогу відвідати будівництво об’єктів сільськогосподарського підприємства ''Агропродсервіс''.
На даний момент об'єкт знаходиться на завершенні першого етапу будівельних робіт, тому наші майбутні інженери мали чудову нагоду ознайомитись з реаліями будівництва масштабного агропромислового комплексу.
Пізнавальну лекцію про основні методи та етапи будівництва об’єктів сільськогосподарського підприємства для наших студентів і викладачів на будівельному майданчику провів начальник виробничого відділу об’єкту.
Під час екскурсії, студенти почерпнули чимало корисної інформації про хід будівництва, особливості прийнятих конструктивних рішень, технології, специфіку використання будівельних матеріалів.
Також інженер підприємства ''Агрікон'' поділився досвідом вирішення нестандартних завдань та ситуацій, які трапляються на будівництві. Практичні аспекти будівництва викликали значну зацікавленість в майбутніх інженерів. Адже надзвичайно важливо для студентів у процесі навчання доповнювати свої теоретичні знання практичним розумінням.
В свою чергу, студенти і викладачі розповіли про наукові напрямки та дослідження в області міцності і довговічності матеріалів та елементів конструкцій, які проводяться у лабораторіях кафедри.
Екскурсія була цікавою та змістовною. Сподіваємося, що отримані на екскурсії знання допоможуть нашим студентам в навчальному процесі та підкріплять теоретичний матеріал
будівництво об’єктів сільськогосподарського підприємства ''Агропродсервіс'

2021 © Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя © Кафедра будівельної механіки © Микола