Водна арена тернопіль

Студенти ТНТУ відвідали тернопільську водну арену

20 листопада 2019 року студенти та викладачі кафедри будівельної механіки здійснили ознайомчу екскурсію на будівництво центру веслування та водних видів спорту ''Водна арена Тернопіль''. На даний момент об'єкт знаходиться на завершенні першого етапу будівельних робіт, а саме - облаштуванні стартових та фінішних вишок, трибун та спортивних приміщень. Загальна вартість проекту водної арени — понад 35 млн. грн. Це нетиповий проект міжнародного значення, аналогів якого в Україні немає, адже саме унікальні природні особливості ландшафту роблять його першокласним центром для підготовчих зборів та проведення змагань найвищого рівня.
Цікаву та змістовну лекцію для наших студентів і викладачів на об'єкті провів виконроб, який розповів про особливості конструктивного вирішення, використання сучасних матеріалів та технологій на прикладі даного об’єкту, а також поділився досвідом вирішення нестандартних завдань, які виникали на різних етапах будівництва. Екскурсія була корисною та пізнавальною - студенти цікавились практичними аспектами будівництва, ставили чимало запитань, на які отримували обґрунтовані відповіді.
Також студенти і викладачі розповіли про наукові напрямки та дослідження в області міцності і довговічності матеріалів та елементів конструкцій, які проводяться у лабораторіях кафедри.
Сподіваємося, що завдяки новій та сучасній ''Водній арені Тернопіль'' наше місто стане центром проведення основних міжнародних  чемпіонатів по веслуванні на байдарках і каное.
Водна арена Тернопіль завершення першого етапу будівництва

2020 © Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя © Кафедра будівельної механіки © Микола