Проект "Caixa Forum"

Проект "Caixa Forum"

Стабілізована алюмінієва піна Alusion ™ - це незвичайний і універсальний матеріал з практично безмежними можливостями дизайну і архітектурного застосуванням. Поряд зі своїм унікальним зовнішнім виглядом, він володіє звукопоглинальними властивостями, що робить його ідеальним для використання на об’єктах, що вимагають як звукопоглинання, так і краси. Він використовується для фасадів, облицювання стін, вітрин, виставкових залів, стельової плитки, ресторанів і барів, офісів та багатоквартирних будинків, підлогових покриттів, вивісок, освітлення, світильників і т. д.

Алюмінієва піна Alusion ™ створює міцні, але легкі панелі, схожі за зовнішнім виглядом на металеву губку. Це візуально вражає та має сучасний вигляд. Для архітектури він виробляється товщиною 12,7 мм, 25,4 мм та 43,2 мм та трьома варіантами щільності (великої, середньої та дрібної пористості). Кожна товщина і щільність має свою репрезентативну криву напруження / деформації.
Стабілізована алюмінієва піна Alusion ™ (SAF) володіє плавучістю, вогнестійкістю і корозійну стійкість так само, як і алюміній.
Поверхня матеріалу або залишається в твердому вигляді в тому вигляді, в якому вона була отримана, або піддається поверхневої підготовці, яка забезпечує багато різних видів від "мерехтливого" виду твердої поверхні до напівпрозорого вигляду "водяної піни".

Продукт Alusion ™ випускається з використанням власного безперервного процесу виготовлення панелей, що дозволяє йому мати багато переваг. Конкурентоспроможність продукту полягає в тому, що ніхто не може виготовити алюмінієву піну в розмірах і обсягах, які може забезпечити компанія Cymat Technologies Ltd із загальною консистенцією або навіть з випадковим, але однорідним виглядом, в якому вона створена. Панелі мають невелику вагу і прості в монтажі , і підлягає 100% переробці.

ВЛАСТИВОСТІ:
  • Сучасний зовнішній вигляд
  • 100% переробляється, містить до 100% + переробленого вмісту
  • акустичні властивості
  • Негорючий матеріал
  • Висока корозійна стійкість
  • Міцність, довговічність і стійкість алюмінію
  • Тестування вітрового навантаження (263 км / год )
  • Доступні кольори: Сріблястий світиться колір, який також може бути покритий порошковим покриттям в необмежених колірних варіантах.


Більше інформації тут: www.alusion.com

2021 © Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя © Кафедра будівельної механіки © Микола