Скляний басейн над норвезьким фйордом

Скляний басейн над норвезьким фйордом

Студія архітектурного дизайну Hayri Atak розробила концепцію бутик-готелю на краю скелі в Норвегії, який включає в себе консольний скляний басейн з прозорими стінками, який звисатиме прямо над Люсе-фіордом. Стамбульська Студія архітектурного дизайну Hayri Atak запропонувала побудувати готель на ділянці заввишки 600 метрів на Прейкстолен - крутій скелі і популярному туристичному місці на заході Норвегії.

 

На скелі норвезький дизайнер запропонував збудувати бутиковий готель (на 9 номерів з унікальним оформленням кожної кімнати). Він призначений для відтворення гострих відчуттів і передачі відчуття «життя на краю і за його межами».
Вхід до готелю передбачається на вершині скелі, яка має природно рівну поверхню. Це також може стати гігантською оглядовою платформою.  Після цього гостей направлять всередину готелю, де студія запропонувала дев'ять апартаментів для гостей і загальний лаундж, які вбудовані в скелю. Номери розміщені на трьох поверхах і виходять на спільні балкони, які виступають від краю, щоб відкривати безперервний вид на фіорд і навколишні гори. Внизу, лаундж зона має загальний балкон, який виступає далі від інших і має гігантський відкритий басейн.
Скляний басейн над норвезьким фйордом

Спроектований для «більш екстремальних відвідувачів», довгий вузький консольний басейн небезпечно виходить за межі балкону і зроблений повністю зі скла, щоб наблизити плавців до ландшафту і прірви внизу.

 

Скляний басейн над норвезьким фйордом

« Я думаю, що це рівносильно плаванню в безгравітаційному середовищі» - Hayri Atak

Джерело. Dezeen


2021 © Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя © Кафедра будівельної механіки © Микола