ТНТУ Олімпіада

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській ОЛІМПІАДІ

До уваги абітурієнтів!

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя запрошує взяти участь у Всеукраїнській ОЛІМПІАДІ!

Ви маєте супер можливість перевірити свої знання та отримати додатково до 20 балів до сертифікату ЗНО з одного предмету при розрахунку конкурсного балу в даному навчальному закладі.

Щоб отримати переваги при вступі на спеціальність 192 "Будівництво та цивільна інженерія" Ви можете взяти участь в олімпіадах з:
 математики
 фізики
 іноземної мови (англійська, німецька, французька)

Також університет організовує олімпіади з біології та географії

Олімпіада проходитиме в 2 тури:
▪️перший тур (дистанційний - в зручній для Вас формі- он-лайн тестування чи заповнення паперового бланку) — з 03 лютого до 23 березня 2020 року;

▪️другий тур (очний) — 25 квітня 2019 року (для учасників, що успішно пройшли перший тур)

Хто може брати участь?
✅ Особи, які отримали повну загальну середню освіту;
✅ Учні випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів;
✅ Особи, які мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в 2019/2020 навчальному році.

Завдання для олімпіади та детальнішу інформацію Ви можете знайти за посиланням: https://job.tntu.edu.ua/olimpiady/
Додаткова інформація за телефоном  0352 51 97 22, +38 098 71 72 582