ЗНО 2020 вступ у магістратуру

ЗНО 2020 - Вступ у магістратуру

Відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2020 році іспити у формі зовнішнього незалежного оцінювання складатимуть вступники у магістратуру майже всіх спеціальностей.

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра з спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія на основі здобутого ступеня або освітньо-кваліфікаційного рівня вищої освіти (бакалавра, магістра) буде проводитись єдиний вступний іспит. ЄВІ – це форма вступного випробування за технологією ЗНО з англійської, німецької, французької чи іспанської мовами для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра.

У 2020 році реєстрація для проходження єдиного вступного іспиту триватиме з 6 травня до 3 червня.

Реєстрація
Для того, щоб зареєструватись, потрібно прийти до відбіркової комісії за графіком роботи на період реєстрації та отримати екзаменаційний листок.
Для зареєстрованих учасників на сайті Українського центру оцінювання якості освіти створено інформаційну сторінку Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ. Доступ до неї – за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом. Інформацію про пункт тестування, у якому вступник проходитиме вступні випробування, буде зазначено в запрошенні-перепустці, що з’явиться на інформаційній сторінці порталу, не пізніше ніж за три тижні до дня проведення ЄВІ.

Матеріали для підготовки
Радимо ознайомитися з завданнями минулорічних іспитів. За посиланнями, що розташовані нижче, розміщені тести ЗНО-онлайн з англійської мови які були запропоновані для виконання вступникам до магістратури.

2019
2018
2017


Нормативні документи
Програми вступних випробувань ЄВІ


У випадку виникнення додаткових запитань, звертайтеся до приймальної комісії ТНТУ.


2021 © Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя © Кафедра будівельної механіки © Микола