Про що не варто забувати під час вступної кампанії

Про що не варто забувати під час вступної кампанії

Вступ до вишу – завжди стресова пора для абітурієнтів, адже вони ось-ось увійдуть у нове життя. Як уникнути зайвих хвилювань та стати студентом без подолання величезних перешкод? Ми вирішили підготували добірку порад для наших вступників, щоб зробити процес вступу якомога простішим і зрозумілішим. 

1. Плануйте реєстрацію свого електронного кабінету заздалегідь.
Зазвичай навантаження сервери ЄДБО є найбільшим в перший день вступної кампанії. Щоб уникнути проблем з реєстрацією, рекомендуємо створювати свій акаунт зранку, або почекати декілька днів.
  
2. Відповідально віднесіться до виставлення пріоритетів у своїх заявах.
Адекватно оцінюйте свої шанси на бюджет в тій чи іншій спеціальності враховуючи свої результати ЗНО та результати ЗНО вступників минулих років, які отримали бюджетне місце за рейтингом. Рейтинги абітурієнтів за 2018 та 2017 роки.

3. Пароль від електронного кабінету - твій скарб.
Важливо завжди мати доступ до свого віртуального кабінету вступника, тому тримайте свій пароль біля себе, збережіть на комп'ютері, щоб не забути. Адже тепер Ви кожен день будете перевіряти свою позицію в рейтингу, щоб слідкувати за ситуацією і вчасно прийняти правильне рішення.

4. Обирай свою спеціальність сам.
Адже саме в період вступної кампанії ТИ вирішуєш, що будеш вивчати впродовж декількох років. Обирай таку спеціальність, яка дозволить тобі розкрити себе, де відчуваєш сили. Зважуй на свої результати ЗНО та обирай реальні варіанти.

5. Перевіряй пріоритетність.
Тричі перевір назву закладу освіти й спеціальність, яку обрав та пріоритет. Час на перевірку внесених тобою даних завжди є, витрачай його з користю. Адже виправлення помилок вже у ВНЗ може тривати декілька днів.
6. Документи завжди напоготові.
На час вступної кампанії тримай напоготові потрібні документи, довідки, атестати, фотографії. Зроби декілька копій їх як в паперовому так і електронному варіанті.

7. Очікування результатів.
Додай у закладки vstup.info. У другій половині вступної кампанії цей сайт складе гідну конкуренцію твоєму списку переглядів в YouTube чи соцмережам. Перевіряй стан своїх заявок, оцінюй свої шанси за рейтингом. Підпишись на групи університету в соцмережах FACEBOOK, INSTAGRAM, та отримуй свіжу інформацію з першоджерел.
 
8. Проживання.
Якщо ви не з Тернополя, обов’язково уточніть питання поселення в гуртожиток. Вартість проживання і кількість вільних місць.
Є запитання? Задайте його нам за наступним посиланням. Або скористайтесь контактною формою для запитань.
Літо вступу запам’ятається як одне з найбільш складних і насичених подіями. Утім, якщо будеш дотримуватись цих восьми простих порад, отримати напис «зараховано» навпроти свого прізвища буде не так і складно. Тож щасти тобі, до фінішу ще зовсім трохи!