Стартувала вступна кампанія 2018

Стартувала вступна кампанія 2018

Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження до них необхідних документів розпочалась сьогодні, 2 липня, та закінчиться 25 липня.
Прийом заяв та документів розпочнеться 12 липня. Абітурієнти, які вступатимуть на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання зможуть подавати заявки до 26 липня. Відповідно рейтинговий список вступників, із зазначенням рекомендованих до зарахування, сформують та оприлюднять 1 серпня.
Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням відбудеться 7 серпня, а за кошти фізичних або юридичних осіб – не пізніше 30 серпня.

Нагадуємо, що у 2018 році вступники на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання, подаватимуть заяви тільки в електронній формі. Однією з новацій вступної кампанії 2018 року є скорочення кількості заяв, які можуть подати вступники, з 9 до 7 на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж з чотирьох спеціальностей.
Подання заяв на конкурсні пропозиції за кошти фізичних або юридичних осіб обмежуватись не буде.
Цього року ВНЗ прийматимуть сертифікати ЗНО 2016, 2017 та 2018 років, окрім оцінок з англійської, французької, німецької мови. Оцінки з цих іноземних мов прийматимуться лише з сертифікатів зовнішнього оцінювання 2018 року.

Перелік типових запитань щодо вступної кампанії можна переглянути тут
У випадку виникнення додаткових запитань, звертайтеся до приймальної комісії ТНТУ.