Інструкція щодо роботи з системою подання заяв в електронній формі для вступників

Інструкція системи подання заяв в електронній формі

Системою подання заяв в ЕЛЕКТРОННІЙ формі зможуть скористатися у повній мірі тільки вступники, які мають атестат про повну загальну середню освіту та сертифікати ЗНО 2016 або 2017 років і бажають вступити на денну або заочну форми навчання за освітніми ступенями бакалавр (магістр медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань), а також на денну форму навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст. Тільки введення правильних та достовірних даних надають Вам можливість прийняти участь у конкурсному відборі та при успішному його проходженні бути рекомендованими до зарахування в обраний вищий навчальний заклад.

РОБОТА З СИСТЕМОЮ
Увійдіть на сторінку системи подання заяв в електронній формі за адресою: http://ez.osvitavsim.org.ua та натисніть «РЕЄСТРАЦІЯ» (у вікні «Заповнити анкету вступника»).
РЕЄСТРАЦІЯ ВСТУПНИКА
ПОЛЯ ЯКІ НЕОБХІДНО ЗАПОВНИТИ
Усі поля обов’язкові для заповнення (позначені «*»).
ЛОГІН (адреса електронної пошти) – введіть адресу своєї діючої
електронної пошти. На цю адресу Вам надійде лист для активації доступу до
системи. Вказана адреса буде Вашим ЛОГІНОМ для входу до електронного кабінету у подальшому система автоматично перевірить його на співпадіння з уже
існуючими. У випадку, якщо буде зафіксовано ідентичність логінів, Вам буде видано попередження. Для вирішення проблеми Вам треба створити унікальний логін.

ВАЖЛИВО! Використання адрес електронної пошти з окремих доменів (наприклад, mail.ru, yandex.ru) в Україні заборонено (www.president.gov.ua/documents/1332017-21850). Використовуйте інші адреси.

ПАРОЛЬ (Підтвердження паролю) – не менше 6 символів (запам’ятайте його!).
Дані сертифіката ЗНО:
  • Номер – 7 цифр номера сертифіката ЗНО;
  • Пін – 4 цифри пін-коду сертифіката ЗНО;
  • Рік отримання – оберіть із випадаючого списку рік отримання сертифіката
    ЗНО (2016 або 2017).
У випадку, якщо Ви маєте два сертифікати ЗНО, дані обох сертифікатів
будуть автоматично відображені в особистому електронному кабінеті вступника
після реєстрації в системі.

ВАЖЛИВО! При введенні даних середнього балу атестата про ПЗСО будьте дуже уважні, оскільки ці дані Ви не зможете змінити після подання ПЕРШОЇ ЗАЯВИ. Усі електронні заяви будуть подані саме з цим балом. Якщо навчальний заклад при перевірці виявить помилкові дані про середній бал атестату, він має право відмовити Вам в участі у конкурсному відборі.

Після заповнення форми натисніть кнопку «ЗАРЕЄСТРУВАТИ»

ЗАВЕРШЕННЯ РЕЄСТРАЦІЇ
В якості підтвердження вказаних даних в ЄДЕБО буде створено Ваш обліковий запис, логін та пароль якого надалі буде Вашим для доступу до особистого електронного кабінету вступника. У разі успішної реєстрації Ви отримаєте на екрані повідомлення. На вказану Вами адресу електронної пошти надійде лист для АКТИВАЦІЇ електронного кабінету вступника (не видаляйте цей лист!).

ОСОБИСТИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ВСТУПНИКА
Успішна реєстрація в системі надає можливість увійти до електронного кабінету вступника на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua.
Кнопка «ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ» знаходиться на головній сторінці сайту зверху ліворуч.
Після успішного входу до електронного кабінету вступника відкриється вікно з інформацією про Ваш атестат про ПЗСО та сертифікат(и) ЗНО.
Внесення даних вступника в особистому електронному кабінеті

В електронному кабінеті вступника:

• заповніть обов’язкові особисті дані та завантажте сканкопії необхідних документів для подання електронних заяв;
  • переглядайте конкурсні пропозиції від ВНЗ для вступу;
  • здійсніть подання заяв до ВНЗ України (з 12 до 26 липня 2017 р.) та переглядайте їх поточний стан.

1) Контактний телефон
Контактні телефони потрібні для оперативного зв’язку ВНЗ з вступником.
Співробітники приймальних комісій потребують оперативного зв’язку зі
вступниками чи їх батьками, тому вкажіть декілька телефонних номерів.
2) Завантаження КОЛЬОРОВОЇ ФОТОКАРТКИ вступника (3х4 см)
Файл завантажується у форматі JPG (JPEG, PNG), максимальний розмір
файлу - 1 Мб.

Завантаження КОЛЬОРОВОЇ ФОТОКАРТКИ вступника (3х4 см)

ПЕРЕВІРКА ДАНИХ СЕРТИФІКАТІВ ЗНО
У разі виявлення невідповідностей зверніться до ПІДТРИМКИ електронного кабінету вступника.

Перевірка даних сертифікатів ЗНО

ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОДАТКА ДО АТЕСТАТА ПРО ПОВНУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ ВСТУПНИКА.

Файл завантажується у форматі JPG (JPEG, PNG), максимальний розмір файлу - 1 Мб.
Середній бал додатка до атестата вважається підтвердженим після реєстрації у ВНЗ першої заяви, поданої вступником (остаточна перевірка – при поданні до ВНЗ оригіналів).

Завантаження ДОДАТКА до АТЕСТАТА про повну загальну середню освіту вступника

ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОДАТКОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ ЩОДО ВСТУПНИКА.

Документ, що підтверджує реєстрацію у сільському населеному пункті.
Сільський коефіцієнт (СК) збільшує конкурсний бал та дорівнює 1,02 для осіб, зареєстрованих у сільських населених пунктах, які здобули повну загальну середню освіту у навчальних закладах, що знаходяться на території населених пунктів сільської місцевості, у рік вступу, та 1,00 в інших випадках.
Документ, який підтверджує, що особа брала участь у міжнародних олімпіадах, перелік яких визначений Міністерством освіти і науки України, та/або є чемпіоном чи призером Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських ігор. Таким особам зараховуються оцінки по 200 балів з двох вступних випробувань за вибором вступника.
Формат – JPG (JPEG, PNG), максимальний розмір файлу - 1 Мб.
Документи вважаються підтвердженими підтвердженим після реєстрації у ВНЗ першої заяви, поданої вступником (остаточна перевірка – при поданні до ВНЗ оригіналів).

Завантаження ДОДАТКОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ щодо вступника

ПРОЦЕДУРА ПОДАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ЗАЯВ
Розділ буде доступним перед терміном початку подання.

ПРОЦЕДУРА ПОДАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ЗАЯВ ВСТУПНИКОМ