ІНСТРУКЦІЯ З ВИКОРИСТАННЯ СИСТЕМИ ЕЛЕКТРОННОГО НАВЧАННЯ ТНТУ

Що таке дистанційне навчання?

Ви знаєте, що, окрім аудиторних занять, навчатись можна самостійно в зручному темпі та в будь-який зручний для Вас час?

Сервер дистанційного навчання працює для Вас цілодобово та без вихідних. Отримайте доступ до всієї необхідної інформації з Вашого комп’ютера, планшета чи мобільного телефону.

Для цього перейдіть за посиланням дистанційне навчання, або на сайті  ТНТУ  оберіть вкладку e-навчання.

Отже, Ви перебуваєте на стартовій сторінці програми (Рис. 1).

Загальний вигляд сторінки входу в систему дистанційного навчання тнту
Рис. 1 Загальний вигляд стартової сторінки системи дистанційного навчання ТНТУ

На даній сторінці ви можете увійти в систему якщо Ви вже зареєстровані у ній та зареєструватися – якщо ні. Забули пароль? Не проблема, натисніть «Забули пароль» та відновіть.

РЕЄСТРАЦІЯ В СИСТЕМІ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Реєстрація профілю користувача системи ATutor починається шляхом натискання кнопки “Реєстрація” на стартовій сторінці системи. Після цього відкриється сторінка для реєстрації нового профілю користувача системи (Рис. 2).

Сторінка реєстрації профілю користувача дистанційного навчання ТНТУ
Рис. 2 Сторінка реєстрації профілю користувача
На даній сторінці є низка полів для введення інформації про нового користувача. У поля, позначені червоною зірочкою, внесення інформації є обов’язковим, в усі інші – за бажанням.
У полі “Ім'я для входу” слід ввести латинськими літерами ім’я користувача, яке буде використовуватися при входженні в систему.

Примітка

Ім'я для входу може складатися з латинських літер, цифр, символів підкреслення, дефісів та крапок. Воно не повинно містити пропусків, його загальна довжина не повинна перевищувати 20 символів. Ім’я для входу повинно бути унікальним, тобто в системі не може бути двох користувачів із однаковими іменами для входу. Якщо введене ім’я для входу не відповідає вказаним вимогам, то Ви не зможете створити новий профіль.

У полях “Прізвище”, “Ім'я” та “По батькові” потрібно вказати Ваші дані. У полях розділу “Персональна інформація” сторінки реєстрації додатково можна за бажанням вказати дату Вашого народження, стать, адресу та номер телефону.

Примітка

Всю персональну інформацію у подальшому можна редагувати через меню “Профіль” Вашої стартової сторінки.
Увага! ІМ'Я ДЛЯ ВХОДУ ЗМІНИТИ НЕМОЖЛИВО.
Для зміни паролю або адреси електронної пошти скористайтеся відповідними меню на сторінці редагування профілю.

Після перевірки введених даних потрібно натиснути кнопку “Зберегти”. Якщо всі обов'язкові поля заповнені коректною інформацією, то Ви отримаєте повідомлення про успішну реєстрацію профілю користувача (Рис. 3).
Повідомлення про успішну реєстрацію профілю в системі дистанційного навчання тнту
Рис. 3 Повідомлення про успішну реєстрацію профілю
Ваш новий профіль користувача у системі AТutor - створений, але ще не активований, тому на даному етапі Ви ще не зможете зайти в систему.
Що далі? Після реєстрації потрібно зайти на свою електронну пошту, яку Ви вказували при реєстрації, і прочитати листа, що надійшов із сервера дистанційного навчання ТНТУ. Якщо Ви погоджуєтесь із Правилами, то для активації профілю потрібно натиснути на посиланні, вказаному у листі. Після цього Ваш профіль буде активований і Ви зможете зайти у систему через сторінку входу.
РЕЄСТРАЦІЯ НА ПОТРІБНИЙ КУРС
СТРУКТУРА КУРСУ
ТЕСТУВАННЯ
ВЕБ КОНФЕРЕНЦІЇ ТА ВЕБІНАРИ
ЗВ’ЯЗОК З ІНСТРУКТОРОМ КУРСУ

Примітка

Зверніть увагу, що Рисунки, в основному, наведені для ознайомлення і можуть частково відрізнятися від того, що Ви бачитимете, користуючись системою. Це пов’язано з тим, що на них зображені елементи певного курсу  для наочності пояснення та полегшення орієнтування в інтерфейсі системи та комп’ютерна (а не мобільна) версія сайту.

Офіційні правила користування сервером електронного навчання ТНТУ можете переглянути тут.
2021 © Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя © Кафедра будівельної механіки © Микола