Візит до Борщівського агротехнічного фахового коледжу

В рамках виконання плану профорієнтаційної роботи 16 лютого 2022 року викладачі кафедри будівельної механіки Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя завітали до Борщівського агротехнічного фахового коледжу.
Завідувач кафедри будівельної механіки д.т.н., доц. Володимир Ясній та доц. Володимир Каспрук провели профорієнтаційні зустрічі зі студентами випускних груп коледжу. Здобувачі освіти отримали інформацію про можливість продовжити навчання за скороченою формою та здобути вищу освіту у Тернопільському національному технічному університеті. Зокрема розповіли про особливості навчання та матеріально-технічне забезпечення кафедри будівельної механіки, де здійснюється підготовка за освітніми ступенями бакалавра та магістра. Також майбутні абітурієнти почули про умови вступу 2022, особливості навчання в ТНТУ в умовах пандемії, участь в міжнародних програмах, організацію дозвілля та можливість працевлаштування під час навчання.

Вітаємо студентів з успішним захистом дипломних проєктів та з нетерпінням чекаємо випускників коледжу у лавах студентів нашого університету!
профорієнтаційна робота викладачів кафедри будівельної механіки Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя в Борщівському агротехнічному фаховому коледжі